Türkiyenin Lider Ahşap Karkas Çatı Makası Üreticisi
Bilgi Hattı : +90 (226) 353 30 23

site haritasi | info@asmaz.com.tr


AnaSayfa / Kurumsal /

ASMAZ Ahşap Mühendisliği Hakkında

İlgili Linkler

ASMAZ Ahşap Mühendisliği Hakkında;

ASMAZ Ahşap Mühendisliği, dünyanın enerji kaynaklarını koruma duyarlılığı ile düşük enerji harcayan ekolojik yapılar tasarlayan Türkiye’nin en saygın konut imalatçılarından biridir. ASMAZ İnşaat, Türkiye için 1956 yılından beri konut inşa etmekte ve 2000’li yılların başından beri de en gelişmiş ahşap karkas ev teknolojisini tüm ülkeye pazarlamaktadır.

ASMAZ Ahşap Mühendisliği’nin kullandığı ahşap karkas yapı sistemi, her iklim koşullarına uygun bir sistem olmakla beraber, her türlü yerel imar kanunlarına göre uyarlanabilmektedir. Proje bazında imalat yapıldığı için, her projede müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel üretimler yapılabilmektedir.

Ahşap karkas projelere önce bir tasarım konsepti ile başlanır, sonrasında tasarım ekibinin kullanıcı ile birlikte çalışmasıyla, kişiye özel tasarım ve proje oluşturulur. Bu noktadan sonra imalat ekibi, konut projesini üretmek üzere devralır. Üretim tamamlandıktan sonra şantiyede montaj ekibi projenin devamını üstlenir. 2008 yılından itibaren ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar’ın ürün hattı, dünyadaki ahşap karkas yapı sistemi için enerji verimliliğinin en yüksek seviyesi olan yeşil ev standartlarına yükseltme kararını aldı. ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar tarafından imal edilen ahşap karkas konutlar dünyanın neresinde olursa olsun, enerji giderlerini azaltmada, konforlu ve sağlıklı yaşam koşulları sağlamada uluslararası standartlarda garantilidir.

TASARIM VE MİMARİ PROJE: Bir konutun başlangıç noktası her zaman tasarımdır. Seçilen tasarım konutun görünümünü ve temel yapısal gereksinimlerini belirler. Projenin başarılı bir şekilde bitirilmesi ile alakalı diğer birçok uygulamaları da etkiler.

ASMAZ Ahşap Mühendisliği, kullanıcıların özel istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak projeyi yaratmak için geliştirilmiştir. Kullanıcı tarafından seçilen bir tasarımı istekler doğrultusunda uyarlamak veya size özel yeni bir ev tasarlamak için ek bir tasarım ücreti ödemeniz gerekmemektedir. Her konut projesi, kullanıcının belirlediği ayrıntılarına göre özel olarak fiyatlandırılır.

Belirlenen bütçe hayallerinizdeki evleri tasarlama sürecinin başlangıç noktası olacaktır. Evlerin birçok bileşeni, sizin özel tasarım isteklerinize uyumlu hale getirilecek şekilde değiştirilebilir. Yaratıcılık potansiyelinizi daha da genişletecek, çok çeşitli bitirme işleri alternatifleri ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar tarafından sunulmaktadır. Ahşap karkas konut imalatçısı olarak, duvar panelleri, döşeme kirişleri ve çatı makasları olarak çok yüksek kalitede ürün paketleri kullanıcılara sunulmaktadır. Yapısal ahşap elemanları köknar, ladin ve sarıçam olarak kullanılmaktadır. Görsel tercihler doğrultusunda, tasarımlarda masif ahşap kirişler kullanılabilir. Ahşapları sadece, kesilen her 3 ağaç için, yerine en az 2 fidan dikilen, sürdürülebilir ve yenilenen orman kaynaklarından temin edilmektedir.

İster sınırlı bir bütçe ile enerji tasarrufu sağlanacak bir ev, ister eşi benzeri olmayan bir tasarım ile görkemli bir ev, ASMAZ Ahşap Mühendisliği sizin için üretip inşa edebilir.

Zengin ve doğal malzemeler, yerden tavana kadar pencereler, rahat ve ahenkli yaşam alanları ASMAZ Ahşap Konutlar için çok bilindik özelliklerdir. ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, detay çözümlerindeki özen ve dikkat, proje ve uygulamalarda fark edilen ASMAZ kalitesi ve benzersiz tasarımlar ile konut dünyasında var olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

ASMAZ Ahşap Mühendisliği ile hem bütçede hem de doğa kaynaklarında tasarruf sağlanmaktadır.

ASMAZ Ahşap Mühendisliği' ni seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

SERTİFİKALARIMIZ

Gang Nail Ortaklık Sertifikası

ASMAZ USBGC SertifikasıASMAZ Enerji İletişim İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.
Handere Orta Ölçekli Sanayi Sitesi No:10 P.K. 77040 Topçular Mevkii, Taşköprü YALOVA / TÜRKİYE
Tel :+90 (226) 353 30 23    Fax : +90 (226) 353 30 03
E-mail: info@asmaz.com.tr